Jonny Tamsi
Torin käyttäjä kesäkuusta 2017
Ilmoittajan kaikki ilmoitukset (887)
Etelä-Karjala
Lappeenranta, Kivisalmi
Torin käyttäjä kesäkuusta 2017
Ilmoittajan kaikki ilmoitukset (887)
Etelä-Karjala
Lappeenranta, Kivisalmi
15 €
Pirater (Lautapeli) (Tactic)
Ilmoitustyyppi: | Myydään | Ilmoitus jätetty: | 26 syyskuuta 17:38 | ||||
Kunto: | Erinomainen | ||||||
Toimitustapa: |
Lähetys
|
||||||
|
Lisätiedot
Kaikinpuolin hyvässä kunnossa ja kaikki osat
tallella. Pahvikannessa pientä kulumaa. Katso
tarkemmin kuvat.Toimitus postilla, tai matkahuollolla ja maksu tilisiirrolla, tai mobilepaylla josta saat tarkemmat maksutiedot. Postikulut on 6,90e. Noudon yhteydessä maksu käteisellä, tai mobilepaylla.
Haastava perhepeli merirosvojen maailmasta. Uskallatko vaarantaa kaiken saadaksesi aarteen, joka ylittää hurjimmatkin unelmasi? Osaatko purjehtia vaarallisilla matalikoilla ja taistella verenhimoisia merirosvoja vastaan? Nautitko silloin, kun tuuli tarttuu purjeisiin ja saat olla kapteenina, ohjaten laivaasi. Jos vastaat kyllä, Pirater on sinun pelisi. Nosta merirosvolippu salkoon ja lähde matkalle, jossa onni ja taito ovat tarpeen kohdatessasi kavalia merirosvoja. Merirosvot ovat tavoitellun aarteen jäljillä. Kolmella aluksellasi yrität hakea aarteen aarresaarelta tai ryövätä sen toisen pelaajan aluksesta. Voit myös kaapata aluksen, joka on sen jälkeen pois pelistä. Voittaja on pelaaja, joka saa vietyä aarteen kotisatamaansa. Peli-idea: Scott Peterson, Mendocino Game Company.
2-4 pelaajaa.
Nosta ilmoitus kärkeen
Siirry kassalle
Tai lähetä viesti
numeroon
numeroon
Maksukoodien luomisessa sattui virhe, koita myöhemmin uudestaan.
Tori.fi ei vastaa palvelussa ilmenevistä teknisistä vioista, huolto- tai asennustoimista aiheutuvista keskeytyksistä tai kolmansista osapuolista johtuvista tiedonsiirtoon liittyvistä ongelmista, häiriöistä tai katkoksista. Asiakkaan on mahdollista saada sähköpostitse kuitti ostoksesta antamalla sähköpostiosoite ennen maksun vahvistamista. Kuitin tilaaminen on asiakkaan vastuulla. Kuittia ei voi pyytää jälkikäteen. Tori.fi ei korvaa käyttö- ja sopimusehtositoumuksen jälkeistä maksutapahtumaa mikäli ilmoituksen tarkastuksessa ilmenee sääntörikkomuksia.
Ilmoittaja on kieltänyt telemarkkinoinnin.
Telemarkkinoija rikkoo lakia jos ottaa yhteyttä henkilöön, joka on kieltänyt telemarkkinoinnin. Ilmoittajana, voit kertoa meille luvattomasta telemarkkinoinnista käyttämällä asiakaspalvelun yhteydenottolomaketta.