KAUPPA

Putaan Kuljetus Duo Oy
Kaupan kaikki ilmoitukset (50)
Välitie 1 Takapiha
90830 Oulu
Liiketoiminta ja työpaikat, Liikkeille ja yrityksille
https://www.kuljetusduo.fi
290€
390€
Coffee Queen DA-4 keitin
Ilmoitustyyppi: | Myydään | Ilmoitus jätetty: | 22 marraskuuta 12:37 | |
Kunto: | Hyvä |
Lisätiedot
Erittäin hyväkuntoinen käytetty Coffee Queen
keitin.Vesiliitäntä laite, voimavirta (koko:n 40x40x42)
Tarkistettu ja toimii moitteettomasti
Hinta + alv24%
Avainsanat: RST, ruostumatonteräs, teräs, rosteri, RST-pöytä, RST-kaluste, pöytä, taso, laatikosto, vetolaatikosto, vitriini, huuva, ostoskärry, autokärry, monitoimiuuni, baari, jäätelö, allas, palautus, esipesu, roska, astia, tarjotin, kylmä, pakaste, kylmiö, kylmäkaluste, lämpökaluste, pääty, lämmin, ravintola, grilli, pikaruoka, pizza, myymälä, keittiö, vesihaude, konsulentti, esittely, buffa, salaatti, ruoka, kebab, kaappi, varasto, varuste, hylly, kannatin, runko, kaluste, uuni, pesu, paisto, hedelmä, vihannes, hevi, plussa, miinus, juoma, pullo, itsepalvelu, lämpötaso, pesukone, pata, linjasto, parilla, rasvakeitin, kylmäkaappi, juomakaappi, kahvikone, noutoruoka, ruokavaunu
Torikaupan lisäksi löydät tuotteita myös osoitteesta: www.kuljetusduo.fi/kalustemyynti
Käytetyt kalusteet myydään luovutushetken kunnossa ja varustein. Koneet ja laitteet on puhdistettu, tarkistettu sekä koekäytetty ja ne toimitetaan kunnossa olevina. Tuotteilla ei ole takuuta, eikä vaihto- tai palautusoikeutta.
Nosta ilmoitus kärkeen
Siirry kassalle
Tai lähetä viesti
numeroon
numeroon
Maksukoodien luomisessa sattui virhe, koita myöhemmin uudestaan.
Tori.fi ei vastaa palvelussa ilmenevistä teknisistä vioista, huolto- tai asennustoimista aiheutuvista keskeytyksistä tai kolmansista osapuolista johtuvista tiedonsiirtoon liittyvistä ongelmista, häiriöistä tai katkoksista. Asiakkaan on mahdollista saada sähköpostitse kuitti ostoksesta antamalla sähköpostiosoite ennen maksun vahvistamista. Kuitin tilaaminen on asiakkaan vastuulla. Kuittia ei voi pyytää jälkikäteen. Tori.fi ei korvaa käyttö- ja sopimusehtositoumuksen jälkeistä maksutapahtumaa mikäli ilmoituksen tarkastuksessa ilmenee sääntörikkomuksia.
Ilmoittaja on kieltänyt telemarkkinoinnin.
Telemarkkinoija rikkoo lakia jos ottaa yhteyttä henkilöön, joka on kieltänyt telemarkkinoinnin. Ilmoittajana, voit kertoa meille luvattomasta telemarkkinoinnista käyttämällä asiakaspalvelun yhteydenottolomaketta.