AUTOKAUPPA

Automyynti Upicar Oy
Liikkeen kaikki ilmoitukset (17)
Ruutihaantie 9
84100 Ylivieska
http://www.upicar.fi/

Urpo Korkiakoski
0400 586 425
18 950€
19 950€
Scania R480 LA4X2MEB
Ilmoitustyyppi: | Myydään | Ilmoitus jätetty: | 11 lokakuuta 11:33 | |
Kunto: | - | |||
Toimituskulut: | 80 € | |||
Vuosimalli: | 2009 | Käyttötunnit: | - | |
Alusta: | - | Toimituskulut: | 80 € |
Lisätiedot
Rekisterinumero: BJZ-752Tästä siisti Scania, vaikka heti töihin, katsastettu 9/-22 eli vuosi eteenpäin.
Ei AdBlueta harmina, erittäin siisti sisältä, eikä kolhuja tai ruostetta ulkopuolella.
Rahoitusmahdollisuus, osamaksu tai Leasing, Ajotietokone, Ilmastointi (Automaattinen), Keskuslukitus, Ohjaustehostin, Penkinlämmittimet, Sähkökäyttöiset ikkunat, Sähköpeilit, Vakionopeudensäädin, Lukkiutumattomat jarrut (ABS), Sumuvalot, Turvatyynyt, Xenon-ajovalot, Huoltokirja, Kattoluukku, Monitoimiohjauspyörä, Polttoainekäyttöinen lisälämmitin, Turbo, Ilmajouset, Äänentoistojärjestelmä
Nosta ilmoitus kärkeen
Siirry kassalle
Tai lähetä viesti
numeroon
numeroon
Maksukoodien luomisessa sattui virhe, koita myöhemmin uudestaan.
Tori.fi ei vastaa palvelussa ilmenevistä teknisistä vioista, huolto- tai asennustoimista aiheutuvista keskeytyksistä tai kolmansista osapuolista johtuvista tiedonsiirtoon liittyvistä ongelmista, häiriöistä tai katkoksista. Asiakkaan on mahdollista saada sähköpostitse kuitti ostoksesta antamalla sähköpostiosoite ennen maksun vahvistamista. Kuitin tilaaminen on asiakkaan vastuulla. Kuittia ei voi pyytää jälkikäteen. Tori.fi ei korvaa käyttö- ja sopimusehtositoumuksen jälkeistä maksutapahtumaa mikäli ilmoituksen tarkastuksessa ilmenee sääntörikkomuksia.
Lisää kaupan ilmoituksia
Ilmoittaja on kieltänyt telemarkkinoinnin.
Telemarkkinoija rikkoo lakia jos ottaa yhteyttä henkilöön, joka on kieltänyt telemarkkinoinnin. Ilmoittajana, voit kertoa meille luvattomasta telemarkkinoinnista käyttämällä asiakaspalvelun yhteydenottolomaketta.