Kuvagalleria
Didriksons Theron toppahaalari 80cm
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 86
Sukupuoli: Pojat
Hyväkuntoinen toppahaalari yhden lapsen käytöstä. Tässä on erityisen kulutusta kestävä kangas, ei oikeastaan mitään käytön jälkiä. Reilua kokoa, menee ainakin 86cm vaatteita käyttävälle. Tässä myös hihojen ja lahkeiden pidennysmahdollisuus.
Käytännöllinen, kestävä ja lämminvuorinen talvipuku tuulen- ja vedenpitävää materiaalia (vesipilari 10 000 mm ja teipatut saumat). Lisävahvistuksia alttiilla alueilla. Paljon käytännöllisiä taskuja ja heijastavia yksityiskohtia.
Didriksonin Theron Kids Coverall on päivitetty versio Best in Testin Parents & Children -sarjasta vuosilta 2013 ja 2014, jota myydään vain XXL:ssä. Tällä mallilla on samat ominaisuudet ja tekniset ratkaisut kuin testivoittajalla "Didriksons Bjørnen parkdress". Lisäksi siinä on suuremmat heijastinratkaisut ja enemmän taskuja.
Puvussa on irrotettava huppu, joka suojaa hyvin tuulelta ja kylmältä näkyvyyttä vähentämättä. Lahkeiden lumilukko pitää lumen ja loskan poissa ja leikkien aikana. Suuret heijastinratkaisut pitävät lapsesi näkyvillä pimeässä.
Puvun kokoa voi suurentaa. Leikkaa punaiset saumat hihojen ja lahkeiden sisäpuolelta niin, että ne pidentyvät. Tällä tavoin talvipuku voi "kasvaa" lapsen mukana ja sitä voidaan käyttää pidempään.
Muita yksityiskohtia:
Teknologia(t): StormSystem
Tuulenpitävä / tuulta hylkivä:
Hengittävä: Kyllä
Huppu: Irrotettava, säädettävä
- Irrotettava tekoturkis
Heijastavat yksityiskohdat
- Lumilukko lahkeissa
- Säädettävät lahkeensuut
Säädettävä vyötärö
Säädettävät hihansuut
- Kuminauha jalan alla
Leukasuoja
- Lisävahvistukset polvissa ja takamuksessa
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 27.2.2024 klo 9.05 ・ Ilmoituksen tunnus: 5090165