
Kuvagalleria
Lyhytvartiset, matalat villasukat/sukkaset, koko 39-40, paksummat
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Lämpimät ja pehmeät!
Lanka on vähän paksumpaa ja sukat siten jopa kestävämmät kuin tavallisesti!!
Käsinneulotut, paksummat, matalat villasukat/sukkaset, joissa vahvistettu kantapää.
Jalkapohjan pituus n. 25,5 cm, koko 39-40.
Yhdessä varressa on puunappi tai *Hand made* -'lätkä' (malli vaihtelee). Se auttaa muistamaan, kumpaan jalkaan sukka kuuluu ja näin sukat pysyvät paremmin muodossaan!
Lankana laadukas Socki Plus-villasukkalanka, jossa 75% Superwash villaa+25% polyamidia, lisäämässä kulutuksen kestävyyttä.
Pesuohje; villapesu 30 C.
2 = Sinikirjava
Nämä sukat maksavat 16 €/pari, noudettuna (Vantaa, Korso, erikseen sovittaessa myös Martinlaakso), tai lähetyskulut lisätään. Postimaksu tavallisena kirjeenä 5 € (tai hinnaston muk. 2 kirjemerkkiä, jos posti korottaa hintojaan).
Voin lähettää myös pakettina,.. jotka sisältävät jäljitysnumeron, maksu kunkin kuljetusyhtiön hinnaston mukaan.
mmm
Katso myös muut sukkailmoitukseni, koko 38-39 ja/tai 40-41. Sukkia on paljon, vauvasta vaariin kokoja (suurin koko on 51!).
Kysy tarvittaessa, sillä kaikki eivät edes ole vielä myynnissä täällä ja tilaamalla saat myös muita värejä, kokoja ja malleja !
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 26.7.2025 klo 8.21 ・ Ilmoituksen tunnus: 14162463