
Kuvagalleria
Upea musta vintage hattu pientä kokoa
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 2,55 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Tuote on myynissä jos Ilmoitus on torissa julkaistuna. Ei turhia kyselyitä
Hinta on lopullinen
Musta poninkarva hattu
Unisex malli
Hattu on vintage ja teetetty Suomessa
Koko 55
( Vuoren jäljet on tulleet hattutukista )
Ainoastaan nouto Nokialta tai Tampereen keskustasta ( Tampereen keskustasta vain yli 50 EUR ostokset
------ päähine on puhdas ja hajuton ja ehjä
( Löytyy reilusti lisää hattuja ja pipoja useammat alle 58 cm kysy ihmeessä suoraan jos tarvetta :)
---- tulossa myyntiin lisää vaatteita vähintän puolet on vintagea sekä valtava määrä punaisia vaatteita ja Y2K sekä Suomessa teetettyjä tai itse valmistettuja yksittäiskappaleita - kysy ihmeessä jos etsit jotain esim.teemabile iltaan :)
Noudossa maksu käteinen tasaraha
Nouto nimen & numeron kera Tori viestissä - en varaa noutoa muutoin . / Tunnistautunut käyttäjä jos nouto ei ole Nokialta
-------- Poistan ilmoitukseni, kuin tuote on myyty . En vastaa pelkkiin tiedusteluhin onko kohde myyty. Kerrohan viestissäsi kuinka haluat kaupassa edetä onko postitus vai nouto . Näin säästämme aikaa .
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 9.10.2025 klo 17.44 ・ Ilmoituksen tunnus: 14736848







