
Kuvagalleria
Clarks nilkkurit UK 7.5 eli 41
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Kengän koko: 41
Merkki: Clarks
Tyyppi: Talvikengät
Myydään todella kauniinväriset Clarks mokkanilkkurit.
-Koko UK 7.5 eli EU-koossa noin vajaa 41
- Ulkopohjan pituus 28,1 cm. Sisäpohjaa en valitettavasti saa mitattua, mutta oma jalkani on 26,5-27 cm ja nämä kengät ovat tuntuvasti liian isot
-Vedenkestävyyttä voi parantaa suojasuihkeella (halutessasi voit saada vajaan putelin sellaista mukaan).
Väri aavistuksen punaruskea; ruskea, kameli, konjakki.
Hyvin matala nupukkipinta, hieman käytön jälkiä, ei häiritsevästi. Ulko- ja sisäpohjat erinomaisessa kunnossa. Sisällä silkinsileä tekokarvavuori, eli hyvät myös kylmempään keliin.
Matala korko, sivuissa kangasresorit. Mallinumero on 041414786 ja mielestäni Orinoco Chelsea Boots kyseessä.
Nouto Itä-Helsinki tai postitus 5 e Matkahuollon kautta.
Helsingin alueella voin mahdollisesti myös tuoda ostajalle.
Hakusanoja: syysnilkkurit mokkanilkkurit korolliset matalakorkoiset clarksin clarks laadukkaat mokkanahka nahkanilkkurit nahkaiset mokkanahkaiset nupukkinahka nahkakengät mokkakengät naisten kengät aikuisten saappaat saapikkaat chelsea boot chelsea syyskengät syksykengät talvikengät
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 28.8.2025 klo 9.36 ・ Ilmoituksen tunnus: 15056475