Kuvagalleria
Pehmeä merimies neule M / L
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: L
Merkki: Mango
Tyyppi: Neule
Väri: Beige
Muutamalle käyttökerralle jäänyt Mangon merimiestyylinen neule. Paksua pehmeää matskua 52% viskoosia. Laskettu kainalo ja paksu vyötäröresori, joten saa pidettyä myös kivasti pussittaen esim. leveälahkeisten housujen kanssa. Ylimmässä nappirivistössä olen itse pitänyt pieniä hakaneuloja, sillä neuleen paino muuten ainakin omalla kropalla tekee pienen loven tuohon. Saat ne halutessasi mukaan, tai voi helposti myös laittaa pari ommelta sillä kohdassa taitettu vahvike. Väri on luonnonvaalea, raidat tummansiniset ja napit kulutettua metallijäljitelmöä mutta mielestäni muoviset.
Kokolappu L mutta ei mitenkään erityisen reilu, kuten Mangon kuut yleensäkin hieman pienempiä ainakin omalle kropalle. Laskettu kai-kai 50cm (ks. kuva, kainalossa siis huomattavasti reilummin tilaa), pituus 69cm.
Kissatalous. Nouto Köydenpunojankadulta tai postitus ToriDiilillä tai Ärräpaketilla (6 euroa).
Katso myös muut tuotteet, lisäilen muuton jäljiltä lähes päivittäin jotakin. Pakettidiilejä tarjolla!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.4.2025 klo 20.58 ・ Ilmoituksen tunnus: 16238527