Kuvagalleria
Beauty lashes
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Magneettiripset ovat uudelleen käytettäviä irtoripsiä, jotka kiinnitetään niihin kuuluvien magneettien avulla. Niiden käyttämiseen ei tarvita erillisiä liimoja, minkä vuoksi ne ovat erityisen hyvä ratkaisu teille, jotka olette allergisoituneet ripsiliimojen ainesosille. Ne ovat loistava vaihtoehto myös meille, joille ripsiliimat eivät aiheuta oireita, mutta jotka emme osaa liimattavia irtoripsiä kiinnittää. Liimattomuuden takia ei ole myös vaaraa siitä, että ripsiliimaa päätyisi silmiin. Magneettiripset ovat varteenotettava vaihtoehto myös ripsenpidennyksille, sillä pitkäkestoisuutensa vuoksi ne tulevat huomattavasti edullisemmiksi ja niitä voi käyttää juuri silloin kuin haluaa.
G Beauty Lashes -magneettiripset
G Beauty Labin magneettiripset ovat lisäksi valmistettu käsityönä synteettisistä kuiduista, ja ne ovat täysin vegaaniset. G Beauty Lab on kotimainen yritys ja ripset suunnitellaan Suomessa. Saatavilla on useita eri malleja, myös lyhyitä malleja jotka sopivat varmasti kaikille silmänmuodoille. G Beauty Labin ripsille luvataan vähintään 30 käyttökerran kesto ennen magneetin irtoamista.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 31.1.2025 klo 12.43 ・ Ilmoituksen tunnus: 18951571
