Kuvagalleria
Marimekko Hobo -olkalaukku
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Marimekko
Sukupuoli: Unisex
Materiaali: Kangas
Marimekon Hobo -olkalaukku ”Marin uudet laukut” -mallistosta vuodelta 2010.
Suunnittelija Virva Launo
Materiaali: Pinkki paksu canvas, kiiltonahka
Laukku on siistissä käytetyssä kunnossa ja ehjä. Laukkua on käytetty harvakseltaan ja säilytetty aina pussissaan (joka tulee laukun mukana).
Ulkopuolella on aavistus haalistumaa paikoin, mutta ei häiritsevästi. Suurin näkyvä moite ulkopuolella on nepparin kohdalla oleva haalistuma (ks kuva).
Laukun sivuissa olevat metalliyksityiskohdat ovat liikkuessaan jättäneet tummaa jälkeä kiiltonahkaan, mikä ei näy juuri käytössä (ks kuva). Nahkaosat, hihna sekä pohja ovat moitteettomat.
Sisäpuolelta laukku on muuten todella siisti, mutta valkoinen kangas on paikoin aavistuksen kellastunut (ks kuva).
Pakilassa, voin myös postittaa (pk ostajalle).
Tarjoa jos hinta ei miellytä.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 18.8.2025 klo 20.07 ・ Ilmoituksen tunnus: 20039900