Kuvagalleria
Musta-beige PART TWO -laskoshame, M / 38-40
Tuotteen kuvaus
Naisellinen mutta nuorekas PART TWO-laskoshame, joka on vuoritettu. Kooksi on merkitty 34, mutta vastaa kyllä enemmän omaa kokoani 38-40 / M. Itse ehtinyt pitää hametta vain sekä villaneuleen että valkoisen paitapuseron parina, joten kunto uudenveroisen.
Vetoketju vasemmassa sivussa.
Väritys musta-khaki tai jonkun mielestä ehkä musta-beige. 1. kuvassa kuosi näyttää ehkä "tärähtäneeltä" ja sävy Samujin suosimalta sini-beigeltä, mutta lähempi 2. kuva toivottavasti kertoo jo enemmän.
Mitat: vyötärönympärys 74 cm.
Nouto tai postitus, jolloin pakkaan kyllä hyvin.
MMM
musta valkoinen mustavalko mustavalkoinen beige greige khaki army vekkihame hame puolihame kouluhame juhlahame juhla juhlat juhliin mekko laskos laskokset laskostettu vuori vuorellinen vuoritettu naisellinen pliseerattu lyhyt grafiikka graafinen kuvio kuviot kuviollinen kuviolliset samuji
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.2.2025 klo 13.45 ・ Ilmoituksen tunnus: 20659502