Kuvagalleria
LOUIS VUITTON CARRYALL TOBAGO BLEU MARINE, aito ja kuitin kera
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Merkki: Louis Vuitton
Sukupuoli: Unisex
Materiaali: Nahka
Aito, hieno, täysin uudenveroinen harvinaisuus: LV Carryall tummansinistä tobagonahkaa (aitoa vuohennahkaa).
LV tuotenumero M95139.
Mitat: leveys n. 42cm, korkeus 28 cm, syvyys 24cm.
Made in France, date code TH0016. Alkuperäinen ostokuitti löytyy ja lähetetään laukun mukana kuin myös laukun iso LV-dustbag.
Laukku on jäänyt lähes käyttämättä, ei siis minkäänlaisia käytön jälkiä. Sisävuori on puhdas ja moitteeton, sisällä laukussa on vetoketjullinen tasku. Laukun päissä on ulkotaskut.
LV ei ole valmistanut Carryall-mallia vuohennahkaisena enää vuosiin. Harvinainen tilaisuus hankkia kivankokoinen, uutta vastaavan kuntoinen nahkalaukku, joka ei keiku joka toisen tytön olalla. Sopii hyvin tyylikkääksi viikonloppulaukuksi tai pitkillä matkoilla lentokoneen matkustamoon otetuksi ”kaiken varalta” laukuksi, miksei myös treenikassiksi, jos vain raatsii sellaisena käyttää. Mallinsa puolesta unisex.
Väri on tumma mariininsininen. Laukussa on tallella kaikki: lukko avaimineen, tag, käsikahvojen yhteensulkija. Nouto tai postitus (10 €), postiennakollakin voin lähettää ostajan maksaessa lisäkustannukset.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.7.2025 klo 9.35 ・ Ilmoituksen tunnus: 21367905