Kuvagalleria
Kukallinen kauluspaita
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: M
Tyyppi: Pusero
Väri: Kirjava
Muutaman kerran käytetty kukallinen kauluspaita. STAY-merkkinen, ostettu Carlingsilta. Polyesteriä, ripaus elastaania joukossa. Kevyt, ei-rypistyvä ja kauniisti laskeutuva. Napit jäävät piiloon nappilistan alle. Olen itse M-kokoinen ja tämä sopii mielestäni hyvin, vaikka kokomerkintä on L. Jäänyt käyttämättä, koska osoittautunut omaan beigeen värimaailmaan turhan värikkääksi. Voin tarvittaessa ottaa erikseen mittoja.
Mittoja kai-kai noin 48, olkasauma-hihansuu noin 64, olkasauma-helma noin 59 (edestä noin 5 cm pidempi, koska kaareva helma)
Hakusanoja carlings stay ted baker inwear part two your face st oliver esprit nanso french connection pusero
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.4.2025 klo 15.05 ・ Ilmoituksen tunnus: 22357859