Kuvagalleria
Uudet villasukat, koko 34
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Pehmeät ja joustavat raitasukat noin kokoa 33-34. Sukat on neulottu ohuehkosta mutta lämpimästä villalangasta, joten ne sopivat käyttöön erityisesti syksyllä ja keväällä. Kivat toki myös talvella etenkin sisätiloissa tai sellaisissa kengissä, joihin ei paksut villasukat sovi. Malliltaan nämä villasukat ovat jalkaa myötäilevät, niin että niihin ei jää hirmuisesti löysää, mutta toki varren joustinneule antaa hyvin myöten. Näin sukat pysyvät hyvin jalassa ja niitä on mukava käyttää myös saappaissa ja muissa kengissä 😊
Nämä sukat ovat uudet ja käyttämättömät. Ne on valmiiksi pesty hajusteettomalla villanpesuaineella, joten ne ovat heti valmiit käyttöön.
Lanka on laadukasta Sandnes Garn Sisua, joka on valmistettu Norjassa. Kuohkeassa ja pehmeässä langassa on 80% villaa ja 20% polyamidia. Vahvuudeltaan lanka on heavy fingering, eli esim. Nalle-lankaa ohuempaa mutta kuitenkin paksumpaa kuin esim. Novita Viola/Opal/Drops Fabel. Pesu villapesuohjelmalla/käsinpesuna max 40 asteessa.
Nouto tai ToriDiili. Myös perinteiset tilisiirtokaupat ja toimitus Postin xxs-pakettina suoraan postilaatikkoon/postiluukusta onnistuu :)
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 16.10.2025 klo 21.45 ・ Ilmoituksen tunnus: 23441558
