Kuvagalleria
Barbour International -takki koko 36
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: S
Tyyppi: Muu takki
Tämä klassikko kestää aikaa ja käyttöä, toimii keväässä ja syksyssä. Takki on virheetön (käytetty vain muutamia kertoja) ja siis lähes käyttämätön. Tarkkaan mietityt ksityiskohdat osoittautuvat käytännöllisiksi: sadetta ja tuulta kestävä, hengittävä vahakangas, metalliset vetoketjut (etuvetoketju kahteen suuntaan, vetoketjut myös hihansuissa), klassinen Barbour-kuosinen pehmeä vuori.
Ovh:lla myynnissä tällä hetkellä 450€, nyt alle puoleen hintaan tästä. Saa sovittaa ja noutaa tai voin lähettää Toridiilinä.
Ladies International -takki on tyylikäs ja käytännöllinen ulkovaate, joka on saanut inspiraationsa Barbour Internationalin moottoripyöräperinnöstä. Siinä on imarteleva vyötärönauha, neljä taskua ja aito solki kiinnike kaulassa. Takki on viimeistelty Barbour International -brändillä rinnassa.
Tärkeimmät ominaisuudet
Vyötäröllä on vyö, joka antaa imartelevan istuvuuden
Neljä taskua säilytykseen
Soljen kiinnitys kaulassa
Vetoketjukiinnitys edessä piilotetun läpän kanssa
Barbour International -brändäys rinnassa
https://www.boozt.com/fi/fi/barbour/ladies-international_13950363
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 14.5.2025 klo 7.13 ・ Ilmoituksen tunnus: 23856910