Kuvagalleria
(1/2)
Konkurssimyynti, Rip Curl Peaked hupullinen UV suojattu uima-asu lapsille, UUSI
Myydään12 €
Kunto: Uusi
Hupulla varustettu UV suojattu asu lapsille.UPF 50+ suojaus. Vetoketju edessä.
Tuote on uusi.
Hinta per kpl.
(Tuotteen normaalihinta 29.90€ )
Tuotteita varastossa jäljellä:
Koko 4V 1kpl EAN9346799025031
Koko 5V 2kpl EAN9346799025048
ILMOITA HALUAMASI KOKO TILAUKSEN YHTEYDESSÄ!
Toimituskulut postitse ja noudettaessa 7,9€
Huom! Jos tilaat useampia tuotteita, katsomme sopivan pakettikoon ja vain yhdet toimituskulut veloitetaan. Näin toimituskulun hinta per tuote tippuu ja myös edullisempia tuotteita kannattavaa tilata. Huomaathan että myyntihinnoista on mahdollista neuvotella vain isommissa tukkuerissä.
Katso kaikki ilmoituksemme tästä
https://www.tori.fi/tori-kaupat/conwe-oy-konkurssipesa-myynti?
(lisää tuotteita lisätään viikottain)
NÄIN TILAAT: Tee tilaus lähettämällä meille viesti Torin kautta jossa mainitset toimitusosoitteen ja halutun postin automaatin tai noutopisteen. Jos tuotteita useampi, laita niistä linkit samaan viestiin.
Myyjä on Conwe Oy konkurssipesä. Konkurssipesä ei ole arvonlisäverovelvollinen, hintaan ei sisälly vähennettävää arvonlisäveroa. Konkurssipesää ei voida pitää kuluttajansuojalaissa tarkoitettuna elinkeinonharjoittajana, eikä kyse ole ammattimaisesta elinkeinotoiminnasta. Tuotteisiin ei sovelleta kuluttajasuojalain mukaisia kuluttajakauppaa koskevia säännöksiä. Tuotteet myydään sellaisena kuin se on -ehdoin, eikä tuotteilla ole vaihto- tai palautusoikeutta. Tästä poikkeuksena vialliset tuotteet. Vialliset tuotteet voidaan palauttaa 14pv sisällä tuotteen vastaanottamisesta. Palautus tehdään omalla kustannuksella. Jos tuote on viallinen, lisäohjeet saat pyytämällä.
Postitse toimitettaessa kaikki ostetut tuotteet maksetaan etukäteen sähköpostitse toimitettavalla laskulla. Noudettaessa maksu käteisellä tai Mobilepaylla.
Noudot Hyrylä sovittaessa (isommat erät). Toimitukset toivomme ensisijaisesti postitse jonka avulla pystymme toimittamaan tuotteet perille joustavasti. Yhteydenotot pyydämme tori viestein. Jos haluat tietää tuotteesta tarkemmin puhelimitse, voimme sopia viestissä soittoajasta. Kiireellisiä toimituksia ei ole mahdollista järjestää.
Minimitilaus postitse toimitettaessa 20€, noudoissa 100€ (ei sisällä toimituskuluja)
Lisäpalvelut
Conwe Oy konkurssipesä myynti
00280 Helsinki, Ruskeasuo, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 25.6.2026 klo 13.05 ・ Ilmoituksen tunnus: 23969652
Lisää kaupalta Conwe Oy konkurssipesä myynti
21 €
Konkurssimyynti, Knister Orginal hiiligrilli, retkigrilli 10kpl, UUSI
Helsinki, Ruskeasuo, Uusimaa
18 €
Konkurssimyynti, Ferraboli Big smile hiiligrilli, retkigrilli 4kpl, UUSI
Helsinki, Ruskeasuo, Uusimaa
5 €
Konkurssimyynti, Thermos Aspen Quilted dual lunch kylmälaukku, 13kpl, UUSI
Helsinki, Ruskeasuo, Uusimaa
10 €
Konkurssimyynti, Robens Timber Mesh Grill retkigrilli, hiiligrilli, 7kpl, UUSI
Helsinki, Ruskeasuo, Uusimaa
34 €
Konkurssimyynti, Rip Curl Mirage Ultimate naisten pitkähihainen uimapuku, UUSI
Helsinki, Ruskeasuo, Uusimaa
2 €
Konkurssimyynti, Firedragon Solid Fuel Pouch sytytyspala, polttoaine 6kpl, 14kpl
Helsinki, Ruskeasuo, Uusimaa
