Kuvagalleria
Joseph Cheaney suede broguet uk 9
Tuotteen kuvaus
Myydään käytännössä uudet, erittäin laadukkaat Joseph Cheaneyn valmistamat suede(mokkapinta) Broguet. Lestit eivät kuulu kauppaan, mutta laatikot ja vihot saa tietenkin mukaan.
Vantaalla, pk-seudulla saa hämmästellä ja kulkeutuvat Helsinkiin Pitäjämäkeen useamman kerran viikossa. Muuten postitus ostajan piikkiin tai tori-diili.
Koko (uk) 9 ja eur (43). Tästä upeat kengät kesäjuhliin tai muuhun. Cheaneyn kengät tehdään käsin Englannissa, alusta loppuun ja laadukkaista nahoista. Jos tilaat Englannista, hinnat +600€. Yhden pienen jäljen kengistä löysin. Kts. kuvat. Pohjista näet että kenkien kunnon. Cheaneyn kengät tehdään Goodyear Welted rakenteella, joka mahdollistaa tarvittaessa pohjan vaihtamisen myöhemmin.
Loake
Allen Edmonds
Crockett Jones
Meermin
Alden
Church’s
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.6.2025 klo 21.49 ・ Ilmoituksen tunnus: 24484748