Kuvagalleria
Kaksiosainen puku, violettia silkkiä, koko 36-38
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,45 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 36
Merkki: Muut
Väri: Violetti
Käyttämätön, violetti kaksiosainen puku. Ateljeetyönä tehty, joten se on uniikki. Koko vastaa noin 36- hoikka 38. Violetti kangas on 100% silkkiä, pitsikangas lienee keinokuitua. Asu teetettiin juhlatilaisuuteen, joka peruuntui, eli asua ei ole pidetty.
Violetti mainitaan syyskauden 2026 trenfiväriksi.
Vyötäröä korostavassa, peplum -mallisessa yläosassa on takana silmukiinnitys kahdeksalla napilla. Lampaanlapahihoissa on toppaukset olkapäällä. Hihan sisäsauman pituus on 33cm, hihan pituus olalta on 62cm. Miehustan sivupituus on 32cm, vyötärön ympärys 70cm, kai-kai on 44cm.
Hameen vy ympärys on 68cm, lantion noin 102cm, pituus on 82cm.
Jos yläosa ei ole sopiva, niin hametta voi pitää bodyn tai t-paidan kanssa. Hameesta voi myös leikata pitsiosan siististi saumaa pitkin pois, jos se tuntuu liian koristeelliselta.
Hame ja yläosa yhdessä ovat 30€, jos haluat kuvan T-paidan mukaan, niin yhteishinta on 45€. Paita on myös käyttämätön.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 3.10.2026 klo 0.38 ・ Ilmoituksen tunnus: 25091891

