Kuvagalleria
mehulinko philips HR1855
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Tilavuus 2 l
Philips 1855/70 -mehulingolla valmistat kerralla jopa 2 litraa tuorepuristettua mehua ilman hedelmälihasäiliön tyhjentämistä. Näet selvästi, milloin säiliö on täynnä, sillä kansi ja säiliö ovat läpinäkyviä.
Vinkit herkulliseen tuorepuristettuun mehuun
Yksi vinkki on tehdä mehua mehukkaista ja edullisista hedelmistä tai vihanneksista, kuten omenoista, appelsiineista, porkkanoista tai punajuurista.
Laita mausteeksi esimerkiksi inkivääriä, kurkumaa, sitruunaa tai minttua.
Jos kotona ei ole riittävästi hedelmiä tai ei ole haluamasi hedelmän sesonki, voit tehdä tuorepuristetun mehusi myös valmiista omena- tai appelsiinimehusta. Mausta se esimerkiksi tuorepuristetulla porkkanalla ja inkiväärillä.
Kokeile ja yhdistele uusia aineksia rohkeasti. Mahdollisuuksia on paljon ja yllättävät hedelmien ja vihannesten yhdistelmät voivat osoittautua parhaimmiksi.
Käytetty muutama kerta,koira pelkää ääntä joten en voi itse käyttää.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 25.5.2025 klo 14.27 ・ Ilmoituksen tunnus: 25137019