Kuvagalleria
(1/7)
Lapponia hopeasormus Ikuisuuden Porteilla Björn Weckström
Myydään400 €
Kuvaus
Tavara Rahaksi verkkokaupassa NYT ILMAISEN KOTIINKULJETUKSEN KAMPANJA PÄÄKAUPUNKISEUDULLA. Tarjoamme lompakolle sopivan valikoiman 2nd hand kodin tavaroita - hyvä tavara uuteen kotiin!
TAVARAN TIEDOT:
Tavarakoodi 1510-81574,
Sterling-hopeasta valmistettu Lapponia-sormus 70 lukua. Suunnittelija Björn Weckström. Sormuksessa on moderni ja abstrakti muotoilu, joka on tyypillistä Weckströmin työlle. Valmistettu Suomessa, mikä näkyy leimassa 'STERLING FINLAND'.
Sormus edustaa modernia suomalaista korumuotoilua, joka on tunnettu minimalistisesta ja veistoksellisesta tyylistään. Lapponia on arvostettu brändi, joka on erikoistunut ainutlaatuisiin ja taiteellisiin koruihin.
Sormuksessa on näkyvissä pieniä käytön jälkiä ja patinaa, mikä on tyypillistä hopealle ajan myötä. Ei merkittäviä vaurioita. Paino 22g, sisämitta 17mm.
Kunto: Hyvä, Vähäistä kulumaa
Kuntohuomiot: Tuumentumaa
Valmistaja: Lapponia
Leveys: 4
Syvyys: 4
Korkeus: 3
MEISTÄ: Tavararahaksi myy kuluttajien puolesta heidän myyntikelpoisia tavaroitaan. Kauttamme voit ostaa hyviä kodin tavaroita, kuluttamatta luonnonvaroja lisää. Kierrätys on kotimainen tuote!
1510-81574 käytä tätä tavaranumeroa kysyessäsi asiakaspalvelustamme tavarasta. Palvelemme arkisin 11-16.30. (We have customer service also in English): asiakaspalvelu@tavararahaksi.fi. Maksullinen asiakaspalvelunumeromme: 0600 94 422 *(maksullinen numero; 1€/puhelu + 1,84€/alkava min)
Hakusanat: koru, hopea, sormus, design Lapponia, Björn Weckström, design, suomalainen sisustus idea helsinki, espoo, vantaa, kotiin, kauniainen opiskelija muutto lahja joulu joululahja idea
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 25252511 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 27.5.2025 klo 17.24 |