Kuvagalleria
(1/2)
TEMPUR Experience Adjustable -moottorivuode -30% ETUSI 2722 €
Myydään6 349 €
Kuvaus
Mietitkö onko tämä sänky sinun nukkumisergonomiaasi tukeva?
VARAA KARTOITUSAIKA, SAAT LAHJAN (arvo jopa 119e)!
https://tempurbrandstore.fi/myymala/helsinki-outlet/ tai puhelimitse 040 072 0303
TEMPUR® Experience on tyylikäs sänkymallisto, joka erottuu edukseen pelkistetyllä muotokielellään.
Tämä TEMPUR Experience Adjustable -moottorivuode:
Koko: 160x200cm
Väri: Graphite
Jalat: Tammikartio 19cm musta
Pääty: Design
Petauspatjat: Topper Pro Plus Soft ja Firm 8cm
Tempur Firm:
Jämäkän tuen patja on hyvä valinta niille, jotka tarvitsevat voimakasta ergonomista tukea selkärangalle ja keholle. Jämäkkä TEMPUR-patja auttaa pitämään kehon anatomisesti oikeassa asennossa koko yön, mukautuen samalla hartioiden ja lantion mukaisesti.
Tempur Soft:
Pehmeä patja tarjoaa ylellistä ja mukavaa tuntumaa nukkuessa. Patja mukautuu kehon muotoihin ja antaa tunnetta "uppoamisesta", mikä luo pehmeän ja miellyttävän tunteen. Pehmeä patja sopii erityisesti niille, jotka haluavat tuntea nukkuvansa "pilven päällä". Pehmeä patja voi olla ihanteellinen valinta kylki- tai selkänukkujille, jotka kaipaavat enemmän pehmeyttä ja paineenlievitystä keholleen.
Saatavuus: Heti, Tempur Helsinki Outlet, Tatti 17, 00780 Helsinki.
HUOM. Tuotteet eivät päivity reaaliajassa. Tarkastathan saatavuuden myymälästä 040 072 0303
Osta nyt, maksa myöhemmin! Maksa heti, 30 päivän kuluessa tai pilko maksut kätevästi osiin. Lisää osamaksuvaihtoehtoja TEMPUR-myymälöissä, jopa 60kk tasaerä!**
181,36e/kk (36kk)
Tai
6349e (ovh.9071e)
ETUSI 2722e
(Osamaksuesimerkki laskettu Nordea Tuohi 36kk tasaerä kampanjalla)
Tuohi Mastercard on kansainvälinen maksuaika- ja luottokortti sekä toistaiseksi voimassa oleva jatkuva luotto, luottoraja 1500 - 10 000 euroa. Todellinen vuosikorko 2 000 euron luotolle on 23,8 % ja luoton arvioitu kokonaiskustannus 2 242 euroa, kun luoton korko on vaihtuva 3 kuukauden Euribor (2,32 %, 04/2025) + 14 % (eli kokonaiskorko 16,3 %, 04/2025), tilinhoitomaksu on 5 euroa kuukaudessa ja luotto maksetaan takaisin 12 erässä (186,8 euroa) kuukauden välein. Luotonantaja on Nordea Rahoitus Suomi Oy, Aleksis Kiven katu 9, Helsinki.
HAKUSANAT: TEMPUR, SÄNKY, PARISÄNKY, EXPERIENCE, VUODE, PATJA, PETAUSPATJA
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
- Syvyys
- 200 cm
- Leveys
- 160 cm
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 25392696 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 30.5.2025 klo 18.03 |