Kuvagalleria
Hääbolero valkoinen ja ivory x2
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 38
Väri: Valkoinen
Myynnissä kaksi kaunista, eri sävyistä hääboleroa, joista molemmat ostettu käytettynä, mutta jotka jäivät itselläni käyttämättä. Alla yleiset kuvaukset ja kuvssa tarkemmat mitat!
1. Bajabella bolero: sävyltään lämmin, norsunluunvalkoinen/ivory ja helmenhohtoinen. 1/2 hihat halkioilla sekä kauniisti kääntyvä kaulus. Kangas on ryhdikästä, bolero on vuoritettu samalla kankaalla kuin mitä päälykangas on ja saumat siististi viimeistelty (kainalosauma tosin saumurilla saumattu).
Huom! Vasemmalla puolella hihassa pieni tumma tahra ja pieni epätäydellisyys kankaan sävyssä. Boleron sisäpuolelta myös löydetty karannut langanpätkä. Kaikista kuvat tässä ilmoituksessa.
->Hinta 20€
2. Satiini Bolero: sävyltään kylmempi, puhtaan valkoinen ja helmenhohtoinen. Pitkät hihat ja suora ylöspäin nouseva kaulus. Bolero on vuoritettu kevyellä sileällä kankaalla ja saumat on päätelty siististi (kaunalosaumakin on kantattu). Ei havaittu tahroja tai muita epätäydellisyyksiä!
->Hinta 25€
Huomaa tuotteiden eroavat myyntihinnat, kun teet tarjousta! ☺️
Koiratalous.
Hakusanat: Ivory, norsunluu, hää, bolero, hääpuku, juhla, jakku, valkoinen, jakku
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 2.6.2025 klo 12.19 ・ Ilmoituksen tunnus: 25467453