Kuvagalleria
Aigle Start ratsastussaappaat 42
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Nyt myynnissä jonkin verran käytetyt, laadukkaat, Ranskalaiset Aigle- ratsastussaappaat suosittua kokoa 42. Näissä saappaissa on uudempi, ns. paremmin hengittävä vuori ja tarkkasilmäinen huomaa uudistuneen Aiglen logon varsien suilla. Varren leveys on normaali (M).
Näillä ratsastelet pitkään, kisoja myöten ja täydellisen vedenpitävyyden ansiosta nämä sopii erinoimaisesti kumisaappaiksi, vaikka sateisille ja sohjoisille kaupungin kaduille, kesän kurakeleistä puhumattakaan :-) Ratsastussaappaathan on nyt käytännölliset muotijalkineet!
Loistava lahjaidea heppatytölle/naiselle! Aiglen saappaiden valmistuksessa ei ole vahingoitettu yhtään eläintä toisin kuin nahkasaappaiden. Nämä on siis oikeastaan vegaaniset saappaat! Aiglet kestää äidiltä tyttärelle tai isältä pojalle :)
Postikulut ostajalle tai
nouto.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.6.2025 klo 12.00 ・ Ilmoituksen tunnus: 25643548