Kuvagalleria
Kesämenoihin Indiskan ASTA v.punainen ja puhvihihainen boho-mekko, uusi
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Koko: XL
Merkki: Indiska
Tyyppi: Kesämekko
Väri: Vaaleanpunainen
Myydään Indiskan kirjailtu ja moneen vartaloon sopiva puhvihihainen vaaleanpunainen/ pinkki ASTA puuvillamekko koossa XL. Täyspitkä.
Boho-tyylisen ASTA mekon brodeeraus, ompeleet ja yksityiskohdat on valmistettu huolella ja kangas tukevampaa kuin peruspaidassa. Siinä on hihoissa ja edessä näyttävät puna-pinkki-valko-mustat kirjailut, maltillinen kaula-aukko, pieni kauluskehys ja siitä muotoa antavat rypytykset, solmiamisnauhat ja päässä tupsut, puhvihihat kirjailuineen kalvosimet ja pienet napit hihansuissa. Mekon koristekirjailu edessä ulottuu helmaan asti, jossa koko helmaa kiertävä kirjailtu ja kolmoistaitettu koristeommel.
Mekko on kevyesti A-linjainen malli, sopii myös rintavalle! Kai-Kai 62 cm, pituus takaa pituus 125 cm, hihan pituus 62 cm olkapäältä.
Ostettu viime kesänä, ei kertaakaan käytetty! Tarjolla myös ASTA pusero, 36 euroa samaa mallia ja näköä, (viimeiset kuvat) 1-2 käytetty.
Nouto tai postitus, mobilepay noudossa. ToriDiilikin käy!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.6.2025 klo 16.51 ・ Ilmoituksen tunnus: 25801798