Kuvagalleria
S/M Carriwell tukivyö synnytyksen jälkeen
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: S
Merkki: Carriwell
Vyötärön tukivyö, tällä saa myös mahan piiloon synnytyksen jälkeen kun kohtu ei ole vielä supistunut ja pullottaa ”ilmapallona”, tätä voi käyttää vähän kuin mukavana korsettina.
Vain kokeiltu päälle.
Sopii S ja M koolle.
Vain nouto, MobilePay ok
Carriwellin Belly Binder on säädettävä tukivyö, joka tukee vatsaa synnytyksen jälkeen ja auttaa kehoa palaamaan entiselleen. Vyö tukee alaselkää ja vatsaa samalla, kun se vetää vatsaa sisään luoden hoikemman olemuksen.
Tukivyö antaa paremman ryhdin niin seisoessa kuin istuessakin, mikä helpottaa ja vähentää mahdollista virhekuormitusta imetyksen aikana. Tukivyössä on leveät tarranauhat, jotka joustavat ja tekevät käytöstä mukavaa. Parhaan tuloksen saavuttamiseksi tukivyötä suositellaan käytettäväksi 8–10 viikkoa synnytyksen jälkeen.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 25.6.2025 klo 13.19 ・ Ilmoituksen tunnus: 26489193