Kuvagalleria
Newbie, huppari / kevyt takki, koko 80 cm [pehmeä tikkikangas]
Tuotteen kuvaus
Koko: 80
Merkki: Newbie
Suloinen Newbien napillinen huppari. Ihanan pehmeä tikkikangas, väri: vaalea harmaameleerattu. Hupussa söpöt korvat. Tämä on ollut täydellinen kerrospukeutumiseen, on helppo heittää päälle viileällä kesäkelillä tai rattaisiin nukuttaessa.
Koko 80, vastaa hyvin kokoaan, mutta menee vähän isommallekin – me käytettiin vielä 86 cm kokoisena.
Kuvassa hupparitakin malli näyttää hieman leveältä ja lyhyeltä, mutta on todellisuudessa pikkuiselle hyvin sopiva: ei älyttömän löysä ja ei jää yhtään lyhyeksi.
On käytetty, mutta tosi siistissä kunnossa, omaan silmään ei osu virheitä.
Savuton ja lemmikitön talous. Käytössä hajusteeton, hellävarainen pyykinpesuaine.
>> Katso myös muut kohteeni, myynnissä lisää mm. Newbie-merkin vaatteita! <<
Yhdistelen kohteita – jos haluat ostaa useamman kohteeni, niin kerro, jotta voin päivittää paketin kokoa tarvittaessa :)
Vauvan vaate, taaperon vaate, paita, pusero, college, kollaripusero, kollaritakki, huppari, hupputakki, sisätakki, ohut takki, kesätakki, kevättakki
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 27.6.2025 klo 9.32 ・ Ilmoituksen tunnus: 26563755