Kuvagalleria
Schoffa Oxford juhlakengät koko 43
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Kengän koko: 43
Merkki: Muut
Tyyppi: Juhlakengät
Myynnissä täysin käyttämättömät, KÄMP Gallerian Schoffan myymälästä ostetut italialaiset kiiltonahkakengät. Kenkien tarkka malli on Schoffa Oxford Captoe Toscana Black Calf.
Kenkiä myydään tällä hetkellä Schoffalla hintaan 300 euroa:
https://schoffa.com/products/oxford-captoe-toscana-black-calf
Syy myyntiin on pieni jalkaprobleema, jonka vuoksi joudun siirtymään kokoa suurempiin kenkiin. Kenkien koko on 43 ja mitoitus vastaa mielestäni hyvin todellisuutta.
Kuten kuvista näkyy, kengät ovat joka suhteessa virheettömässä kunnossa. Olen kokeillut niitä kahdesti kotona sisätiloissa, mutta muuten kenkiä ei ole käytetty.
Kengät ovat Helsingin Kampissa. Tervetuloa sovittamaan. Voin hyvin lähettääkin postikuluja vastaan.
Tästäpä laadukkaat, uudet italialaiset juhlakengät 40% alennuksella.
Hakusanoja:
nahkakengät mustat kiiltonahkakengät lakeerikengät lakerikengät frakkikengät pukukengät nahkaiset nauhakengät made in Italy Loake Red wing R.M Williams Crockett & Jones Hugo Boss Paraboot Sanders & Sanders Herring shoes
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 2.7.2025 klo 11.57 ・ Ilmoituksen tunnus: 26789505