Kuvagalleria
Guess Le Fleur korvakorut ja kaulakoru (uudet)
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Merkki: GUESS
Sukupuoli: Naiset
Käyttämätön, kaunis GUESS Le Fleur -kaulakoru. Kaulakoru on valmistettu kullanvärisestä koruteräksestä ja niissä on runsaasti korukristalleja. Korun pituus 80cm.
Käyttämättömät, kauniit GUESS Le Fleur -korvakorut. Korvakorut on valmistettu kullanvärisestä koruteräksestä ja niissä on runsaasti korukristalleja. Halkaisija 1,5cm.
Mukana tulee molemmille oma pussukka sekä aitoustodistuskortit. Kortin takana on numerosarja ja QR-koodi, joilla korujen aitouden voi varmistaa.
Korvakorut Hp 28€/tarjous
Kaulakoru Hp 65€ (ovh 129.95€)/tarjous
Kaupat ToriDiilillä tai tavalliseen tapaan, jolloin postikulut (6,90€ postilaatikkopakettina seurantakoodilla) ostajalle ja maksu joko Mobilepay tai verkkopankki.
Luethan ystävällisesti, miten ToriDiili toimii, mikäli et ole ennen sitä käyttänyt.
Pyrin sujuviin kauppoihin niin ostajana kuin myyjänä. Haen ja postitan paketin mitä pikimmiten. Tätä toivon myös kauppakumppanilta. ToriDiilillä tarkastan tuotteen heti tuotuani sen kotiin ja kaiken ollessa kunnossa käyn klikkaamassa "hyväksy tuote" -painiketta eli en odotuta 24 tuntia, jonka jälkeen Tori automaattisesti maksaa summan myyjälle. Myös tätä toivon kauppakumppanilta, eli mikäli kaikki on ok, käythän hyväksymässä tuotteen, jolloin maksu siirtyy sutjakammin tilille. Kiitos! 🌷🙂
MMM
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 3.7.2025 klo 13.20 ・ Ilmoituksen tunnus: 26820989