Kuvagalleria
(1/5)
Louis Vuitton - Mahina - Käsilaukku
Myydään1 030 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Louis Vuitton Mahina
Valkoinen monogrammikuosillinen nahkalaukku ja alcantara, kultaisella metallikoristeella, nahkainen kahva samalla värillä.
Vaalea ruskea Alcantara-suojaliikelaukku, jossa on vetoketjutasku.
Allekirjoitus nahkassa lompakon kehyksessä, aitoustarkistekoodi lompakossa, joka osoittaa valmistuskuukauden joulukuussa 2009.
Laukku myydään:
lasku
imurikuppi
hänen pieni matkakäsikirja Mahina
Kassissa on vain kevyitä mikrokirjaamia kultaisissa metalliosissa, sitä ei ole käytetty ja se on melkein uudenveroinen.
Saadaksesi paremman käsityksen kunnosta ja ulottuvuuksista, katso valokuvia, jotka ovat olennainen osa kuvausta.
Myydään ilman pohjahintaa
Kuvattu esine on se, jonka ostat.
Lähetys vakuutettu arvon mukaan, tyytyväisyystakuu tai rahanpalautus
Toimitus Ranskassa ja kansainvälisesti: DHL Express 48h, myynnin määrään asti varmennettu.
Tärkeää:
ULKOMAILLISESTA EU-ALUEELLA TEHDYSTÄOSTAKLISISTA VELVOITTEET AIKANA OSTAJAA
- ostajille, jotka asuvat syrjäisillä alueilla ja saarikohteissa (Kanarian saaret, Baleaarit, Korsika, Kreikan saaret, Havaiji jne.) aiheutuu 20,00 € ylimääräisiä toimituskuluja DHL Express -toimituksesta tai Colissimo toimittaa ne vakuutuksella. Tarjoa vain, jos hyväksyt tämän ehdon
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 26863256 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 4.7.2025 klo 7.36 |