Kuvagalleria
Puuteri- ja poskipuna sivellin - uusi
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Hyvät, pehmeät ja oikein muotoillut siveltimet ovat kuulaan ja siistin meikinteon A ja O. Laadukkailla siveltimillä meikinteko on helppoa, hauskaa ja lopputulos on kaunis! Satsaa siis laatuun, saat oikealla huolenpidolla monivuotisia luottokavereita meikintekoon <3
Myyn pois upouusia siveltimiä kivaan torihintaan, osta vaikka useampi kerralla niin pääset testailemaan eri siveltimien tuomaa lopputulosta!
Laadukas ja monikäyttöinen puuteri/poskipuna sivellin NC-collection ammattikäyttöön, puuvarsi - siveltimen pituus 20 cm, karvaosuus 4,5 x 4 cm.
Käytä kiinteän ja irtopuuterin levitykseen, aurinkopuuterille tai poskipunalle <3 Suositushinta 29 euroa!
Tähän siveltimeen saat runsaasti väriä kertaheitolla, joka on äärimmäisen helppo levittää leikatun muodon ansiosta.
Näitä on 2 kpl, mikäli haluat vaikka molemmat!
Katso myös muut laadukkaat siveltimet samaan pakettiin!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.7.2025 klo 19.05 ・ Ilmoituksen tunnus: 26932344