Kuvagalleria
(1/5)
Dolce & Gabbana - Napoli Ringed Snakeskin Bag & Chained Purse - New - Olkalaukku
Myydään699 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Dolce & Gabbana - Napoli renkaalla varustettu käärmekuosin laukku ja ketjullinen pikkutasku - Uusi! käyttämätön
upea Dolce & Gabbana -laukkukassi, jossa on irrotettava laukku, samassa tyylissä
Valmistettu upeasta pehmeästä käärmeäregistrasta kauniin pinnoitteen kanssa, mikä antaa koko kokonaisuudelle kauniin kiillon.
Lompakkolaukku voidaan kiinnittää irrotettavalla ketjulla, jolloin molemmat esineet voidaan käyttää erikseen, mutta tietysti yhdistelmänä ei ole pelkästään kätevä, vaan myös erityisen tyylikäs!
Käytönjälkiä vailla, täysin uusi!
Hoge winkelwaarde
Täyttä kymppiä kymmenestä
Mitat:
Täydellinen koko, tarjoaa paljon tilaa kaikille päivittäisille tarvikkeille, kuten myös suuremmille matkapuhelimille.
De tasessa on vahva yläkahva olkapään yli kannettavaksi käsin tai kyynärvarresta.
Varustettu sisäsivutaskulla vetoketjulla
Mitat:
Pääkohta:
Leveys: 28 cm
Korkeus 13cm
lompakko
12 cm leveä ja 7 cm korkea
Ominaisuudet:
Napolin renkaallinen käärmekarvo- ja ketjulaukku
Sulje fläppilevyn ja magneettilukon kanssa
Kultainen metallirakenne
Lompakkolaukku kiinnitettävä ja irrotettava
1 sisävaatteiden tasku
Laitteisto Dolce & Gabbana -kaiverruksella
- Uusi
- Korkea vähittäismyyntiarvo
Hyvin pakattu, vakuutettu lähetys seurannalla ja jäljityksellä
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 27099727 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 9.7.2025 klo 8.41 |