Kuvagalleria
Google chromecast (2kpl yhdessä pakettina!!!) gen 2 ja gen 3
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Merkki: Google
Myyntiin meiltä älytv:n tieltä käytöstä poistetut ja tehdasasetuksille palautettu Chromecast gen 2 ja gen 3. Mukaan laite ja usb-johto molempiin, ei mitään muuta. Näillä toiminut, kun on saanut virrat suoraan telkkarin usb:sta.
Meillä on välillä katkennut yhteys huonon netin takia toiseen, niin toinen on ollut varalla sit käytössä. Ennen nämä oli eri televisioissa, ja toimi ihan yksinään nätisti mut tässä uudessa osoitteessa netti pätkii harvase päivä.
Poistettu toimivana käytöstä. Google lopettaa chromecastin tukemisen joskus tulevaisuudessa, ja näissä oli jo hetki sitten jotain ongelmia toiminnassa maailmanlaajuisesti. Osto omalla vastuulla, en osaa kertoa ostajalle yhtään sen enempää näistä laitteista ja niiden tulevaisuuden toiminnasta.
Myydään vaan pakettina, nouto Järvenpään keskustasta tai toridiili.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.7.2025 klo 8.38 ・ Ilmoituksen tunnus: 27172290