Kuvagalleria
(1/5)
Rolex - Oyster Perpetual Lady Date - 6917 - Naiset - 1979
Myydään2 400 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Rolex Oyster Perpetual Lady Date 6917 naistenkello päivämäärällä. Mekaaninen koneisto toimii tarkkuudella, joka on muutaman sekunnin ero vuorokaudessa (tämä on keskimääräinen mittaus ja tilanne).
Vuosi: 1979
Halkaisija: 26 mm
Paksuus: noin 11 mm
Lasityyppi: Plexiglass
Hihnan materiaali: kulta/teräs
Rannekkeen pituus + kello: n. 18 cm
Lisäominaisuudet: Päivämäärän näyttö
Tila: Käytetty, kevyitä käytön jälkiä, katso kuvat saadaksesi oman käsityksen.
Kävellinja: H-7671
Kaikki tuotteemme lähetetään kirjattuna. Voit myös nousta paketin yhteen yli 100 toimistostamme Alankomaissa, Belgiassa tai Saksassa. Tarkista Goudwisselkantoorin (NL ja BE), Comptoir de l'Orin (BE) tai Goldwechselhaussin (DE) verkkosivuilta lähin sijainti. Ilmoita mieltymyksesi Catawiki-tilisi kautta.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 27192523 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 11.7.2025 klo 12.31 |