Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tekniikka: Giclée
taiteilija: Ana Maia
Kukkalaatikon kissa
Reiwa-kausi
Käsin signeerattu, numeroitu ja taiteilijan leimaama. 12/50
Anna Maia on ruotsalainen taidemaalari, joka on tunnettu syvästä arvostuksestaan japanilaista kulttuuria ja historiaa kohtaan. Kuten hänen kumppaninsa Senju, hän opiskeli japanilaisia taideperinteitä. Hänen taiteellinen tuotantonsa sisältää kaikki japanilaisia teemoja, kuten Irezumi (japanilainen tatuointitaide), Shunga (eroottinen taide), kummituksia ja kissoja.
Hänellä on merkittävä läsnäolo jakamalla työtään laajalle yleisölle.
Anna Maian omistautuminen taiteelleen ja kyky yhdistää kulttuurivaikutteita ovat tehneet hänestä erottuvan hahmon nykytaiteen kentässä.
Kunto:
Kuin uusi. Ei ole koskaan ollut kehystetty.
Täysikokoinen paperin koko: 420 x 300 mm
Tulostus lähetetään kovalevyn ja kartonkilevyjen väliin kuljetuksen aiheuttamien vaurioiden estämiseksi. Lähetys maailmanlaajuisesti, vakuutettu seurantapostilla.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.