Kuvagalleria
(1/5)
Korvakorut - 14 kt. Ruusukulta - 0.20ct. tw. Koralli - Pienet korallikorvikset
Myydään239 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Korvakorut / Ohrsteckerit 585/14 K ruusukullasta. Pienissä korviksissa on kummassakin punainen koralle, joka on ympäröity puolikaaren muotoon. Korallit pidetään kiinni kullan elementillä, joka lisää korun loistetta. Koralleja yhteensä noin 0,20 ct.
Välineet ovat pieniä ruuveja, mutta ne voidaan myös kiinnittää aivan tavallisella mutterilla ilman, että ne pyörivät. Tämä sopii täydellisesti.
Näitä historiallisia korviksia voi käyttää kaksoiskorvarenkaana kaksoisrei'ityksessä, mutta ne ovat myös erinomaiset ensimmäisiksi korviksiksi lapsille.
Uudelleen kiillotettu kultasepän toimesta ja erinomaisessa kunnossa.
Halkaisija 6,0 mm, paksuus 4,0 mm
Paino 1,1 grammaa
Kullan korvakorujen päissä 585 – lisäksi tarkistettu ja taattu 585 / 14 K ruusukultainen.
Jos napsautat myyjän nimeä "goldtrio", näet myös muut käynnissä olevat huutokauppamme.
Vakuutettu lähetys UPS/DHL:n kanssa.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 27224424 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 12.7.2025 klo 10.07 |