Kuvagalleria
2 äitiysmekkoa XS ja S
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,65 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: XS
Setissä
1. Aivan ihanan pehmeä neulemekko, jossa tilaa masun kasvaa. Sanoisin, että koon puolesta hyvä max 60 kiloiselle ja 150-165 senttiselle. Pituus olka-helma 98 cm. Rintojen alle tulee kapea neulevyö. Malli aika ihonmyötäinen.
2. Musta kietaisumekko (H&M), joustavaa ja venyvää matskua. Kiva myös syksyyn, alla voi pitää vaikka neulepaitaa. Pituus em kokoiselle just polven ylöpuolelle.
Nouto Espoo (Espoonlahti), tai Helsinki (Pirkkola), ja saa toki sovittaa ennen ostopäätöstä. Tai postitus Tori-diili. Katso myös muut ilmoitukseni tai kysy jos etsinnässä muuta mitä voisin tarjota.
Hakusanat:
äitiysmekko
raskausmekko
neulemekko
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 19.9.2025 klo 22.21 ・ Ilmoituksen tunnus: 27517587