Kuvagalleria
Mjus valkoiset tennarit, koko 40
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Kengän koko: 40
Tyyppi: Tennarit
Italialaisen Mjus merkin tennarit valkoinen & helmiäinen ja beiget nauhat. Koko 40, sisämitta 26,5 cm. Nämä ostettu noin 10 v sitten. Käytetty kerran ja kunto uutta vastaava, ainoastaan toisessa pohjassa jotain tummaa jälkeä. Maksaneet noin 100-150 € luokkaa. Myyn koska minä ja vaaleat kengät, laukut, päällivaatteet jne ei tulla toimeen ja ovat vielä alkuperäisen väriset. Joten nyt nämä mahdollista napata. Materiaalista en nähnyt merkintää, mutta valmistaja ilmoittaa sivuillaan tennareidensa olevan nahkaa niin eiköhän se siten ole.
Nämä ovat yksilölliset eläväpintaiset kengät ja siten niissä pieniä eroja kun niitä tutkii ja vertaa. Kuten ei toki mitkään kengät ole, mutta yksivärisistä tulee se illuusio. Käytössä ei näy ja ovat ns identtiset.
Valmistajan sivuilta kääntäjällä:
Käsityömme
Meidän allekirjoituksemme on raaka ja tyylikäs. Jokainen kenkä on erittäin yksityiskohtainen, käsinkirjoitettu ja käsin viimeistelty. Panostamme suuresti luomaan oman erottuvan ilmeemme ja rakkautemme leikkiäksemme kontrastilla ja tekstuureilla. Kengämme saavat karkean reunan, mutta aina hienovaraisella ja naisellisella tavalla.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 31.7.2025 klo 17.29 ・ Ilmoituksen tunnus: 28023832