Kuvagalleria
Rakennustarvikkeita: vetoketjullinen pölysuojaovi, 4 kpl
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään tarpeettomana omakotitalon rakennusprojektista ylijäänyttä tavaraa: ks. kuvat:
* rakennusaikainen pölysuojaovi, kahdella vetoketjulla. Myytävänä 4 kappaletta suojaovia.
Pölysuojat ovat käteviä remontin aikana, kun halutaan eristää rakennustöistä aiheutuvan pölyn leviäminen rakennuksen muihin tiloihin. Pölysuojaovi kiinnitetään oviaukkoon esim. rakennusteipillä (ns. roudarilla).
- Näiden suojaovien 2 pystysuoraa vetoketjua oviaukon sivuilla ovat kätevämmät kuin vain toisessa laidassa oleva vetoketju; tästä oviaukosta saa helpommin siirrettyä isompaakin tavaraa remonttitilojen välillä.
Rakennusaikainen pölynsuojaovi
- yhteensä 4 kpl
- materiaali: muovi
- mitat: leveys 120 cm, korkeus 218 cm
- 2 vetoketjua (ks. kuva)
Suojaovet ovat hyvässä kunnossa, mutta olleet varastoituna ulkonavarastossa eli talven jälkeen tarvinnevat osin hieman pintapuhdistusta.
Koko erän hinta: 20 euroa = 4 kpl.
Myyn nämä mieluiten yhdessä erässä, kaikki 4 kappaletta. Jos kuitenkin haluat vähemmän kuin koko erän, niin kappalehinta on 10 €.
(vrt. rakennustarvikemyymälässä yhden vastaavan suojaoven hinta on n. 20 € / kappale).
Suojaovet voi nähdä ja hakea Mankkaalta Espoossa (en lähetä niitä yksitellen). Maksu noudettaessa käteisellä tai Mobile Pay.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 31.7.2025 klo 20.23 ・ Ilmoituksen tunnus: 28033481