
Kuvagalleria
BERKELEY mens M car coat mac coat Windstopper mesh lined mid length takki
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: M
Tyyppi: Takki
Väri: Sininen
Erinomainen kunto
Ehkä muutamasti ollut päällä sievässä säässä
Kokolappu M on täysin oikein
Made in Estonia / Viro, siellä on jokin hyvä tehdas, myös Sail Racing windstopper takkeja siellä valmistettu.
Minulle 178cm/85kg hoikka L-mies täysin ongelmaton pukea päälle, mutta kiinni olleessaan istuu liian kiinni kropassa ja tilavuus loppuu kesken. Ts. kun on normi M-käyttäjällä tulee istumaan asiallisella modernilla linjalla, ei liian slimmisti muttei isostikaan.
Erinomainen verkkovuori niin takki oikein heilastaa puettaessa päällä ja pysyy ilmavasti irti kropasta ja takin pinta pysyy visuaalisesti siistinä/sileänä myös. Hihoissa kokovuori.
Vetoketju moitteettomassa kunnossa
hyvä kaulus
Vuorin sisään pääsee alahelman vetskarin kautta
Laatutuote, BERKELEY merkkiä stockkalla myynnissä, se ei vielä välttämättä mitään takaa mutta nämä ovat aina olleet erinomaisesti valmistettua kamaa kaikki johon olen törmännyt. Ei siis liene Stockan itse tuottamaa kuten vaikka Bodyguard-roska.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 7.8.2025 klo 18.09 ・ Ilmoituksen tunnus: 28381377