Kuvagalleria
(1/6)
Vintage MK Kuvastin peili 75x90
Myydään140 €
Kuvaus
Tavara Rahaksi verkkokaupassa KOTIINKULJETUKSEN KAMPANJA PÄÄKAUPUNKISEUDULLA, KUN OSTOT YLITTÄÄ 150 euroa. Tarjoamme lompakolle sopivan valikoiman 2nd hand kodin tavaroita - hyvä tavara uuteen kotiin!
TAVARAN TIEDOT:
Tavarakoodi 1531-84095,
Tyylikäs MK Kuvastin peili, koko 75x90 cm. Valmistettu vuonna 1986, ja siinä on laadukas kuvapinta, puuraamit ja suojattuna taustalevyllä. Peili on varustettu tukevilla kiinnikkeillä, jotka helpottavat sen asentamista seinälle.
Peili edustaa 80-luvun suomalaista muotoilua, jossa korostuu käytännöllisyys ja selkeät linjat. MK Kuvastin on tunnettu laadukkaista peileistään, jotka ovat olleet suosittuja suomalaisissa kodeissa.
Peilin kunto on hyvä, mutta siinä on pieniä käytön jälkiä, jotka eivät vaikuta sen toimivuuteen. Kehyksissä on hieman kulumaa, mutta ne ovat edelleen tukevat ja siistit.
Kunto: Hyvä, Normaalia käytön kulumaa
Valmistaja: MK Kuvastin
Leveys: 75
Syvyys: 4
Korkeus: 90
MEISTÄ: Tavararahaksi myy kuluttajien puolesta heidän myyntikelpoisia tavaroitaan. Kauttamme voit ostaa hyviä kodin tavaroita, kuluttamatta luonnonvaroja lisää. Kierrätys on kotimainen tuote!
1531-84095 käytä tätä tavaranumeroa kysyessäsi asiakaspalvelustamme tavarasta. Palvelemme arkisin 11-16.30. (We have customer service also in English): asiakaspalvelu@tavararahaksi.fi. Maksullinen asiakaspalvelunumeromme: 0600 94 422 *(maksullinen numero; 1€/puhelu + 1,84€/alkava min)
Hakusanat: peili, sisustus, seinäpeili, 80-luku, suomalainen muotoilu sisustus idea helsinki, espoo, vantaa, kotiin, kauniainen opiskelija muutto lahja joulu joululahja idea
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 28476740 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 9.8.2025 klo 16.11 |