Kuvagalleria
Aigle Ecuyer ratsastussaappaat 37
Myydään
Toimitus alkaen 6,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Nyt myynnissä siistikuntoiset ja vähän käytetyt, upeat ja laadukkaat Ranskalaiset Aigle Ecuyer -ratsastussaappaat.
Saappaat on kokoa 37 ja varsi on normaalileveä (M). Nämä Aiglen paremmat ratsastussaappaat on muotoiltu näyttämään oikeilta nahkasaappaailta ja varren suulla on nahkavahvikkeet. Näitä saappaita ei joka tytöllä olekaan, pojista puhumattakaan, etenkään näin tyylikkään ruskeina.
Täydellisen vedenpitävyyden ansiosta nämä saappaat sopii paitsi ratsastukseen, myös kumisaappaiksi kuraisille tallipihoille ja vaikka sateisille ja sohjoisille kaupungin kaduille, ratsastussaappaathan on nyt käytännölliset muotijalkineet! Aiglet kestää äidiltä tyttärelle tai isältä pojalle :)
Postikulut ostajalle tai nouto.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 16.8.2025 klo 13.36 ・ Ilmoituksen tunnus: 28820453