Kuvagalleria
haruharu wonder Black Rice
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Hyaluronic Toner Free of Alcohol Fragrance 150 ml
Haruharu WONDERin myydyin kasvovesi on nyt herkälle iholle suunniteltu hajusteeton koostumus. Tämä kevyt kasvovesi sisältää tähtiaineita, kuten fermentoitua mustaa riisiä, hyaluronihappoa, ginseng- ja bambuversouutetta, ja se auttaa palauttamaan elastisuuden ja syvän kosteuden.
Korkean antioksidanttipitoisuuden ansiosta tämä on myös hyvä valinta, jos haluat ehkäistä varhaisia ikääntymisen merkkejä. Kasvovesi auttaa suojaamaan ihoa UV-vaurioilta ja hienoilta juonteilta. Ihanteellinen kaikille ihotyypeille, erityisesti herkälle iholle.
Ei sisällä seitsemää tunnettua parabeeniä, 11 haitallista ainesosaa, eteerisiä öljyjä, kuivattavaa alkoholia ja 99 % luonnollista EWG-luokitelluilla vihreillä ainesosilla. Vegaaninen ja Cruelty-free!
Käyttö:
Käytä vesi- ja öljypohjaisen puhdistuksen jälkeen
Levitä muutama tippa vanulappuun tai suoraan kämmenelle, vedä sitä varovasti kasvoille tai taputtele sitä ihoon, kunnes kasvovesi on imeytynyt.
150 ml
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.8.2025 klo 15.20 ・ Ilmoituksen tunnus: 28893999