Kuvagalleria
Ruskea tekonahkavyö
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Sukupuoli: Unisex
Tämä vyö on kaikkea muuta kuin tavallinen – se on persoonallinen ja juuri sopivasti boho. Vyön reunat on leikattu kauniisti aaltoileviksi, mikä tuo siihen ripauksen vintage-henkeä ja käsintehdyn fiilistä. Solmittava malli antaa vapautta säätää istuvuutta juuri oman tyylin mukaan, ja vyön päässä roikkuvat ohuet nahkasuikaleet tuovat leikkisyyttä asuun.
Tämä sopii täydellisesti esimerkiksi mekon tai tunikan päälle, farkkujen kanssa tai vaikka neuleen vyötärölle tuomaan muotoa.
Vyö on hyvässä kunnossa, ei kulumaa tai repeämiä. Nahka on pehmeää mutta jämäkkää, ja sävy on kauniin lämmin ruskea – helppo yhdistää lähes mihin tahansa väreihin.
Hakusanat:
nahkavyö, tehonahka, ruskea vyö, boho vyö, solmittava vyö, vintage vyö, aaltoileva reuna, boheemi tyyli, vyö mekkoon, vyö tunikaan, pehmeä nahka, vyö roikkuvilla nauhoilla, rento vyö, persoonallinen vyö
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.8.2025 klo 23.08 ・ Ilmoituksen tunnus: 28928002