Kuvagalleria
Bypias valkoinen paitamekko pellavaa S/M (L)
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 3,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: M
Merkki: BYPIAS
Tyyppi: Arkimekko
Väri: Valkoinen
Myynnissä kaunis valkoinen pellavainen mekko. Merkki on Bypias, kokomerkintä S/M, vastaa noin M/L. Kai-kai 61cm, pituus 67cm. Vyö tulee mukaan. Nätit napit, taskut sivuilla ja kaunis leikkaus. Kangas on paksumpaa, laadukasta pellavaa. Syynäsin vaatteen läpi ja käytön jälkeä ei näy muutoin kuin niskan sisäosassa pientä tummumaa, samoin helmassa ollut jokin tahra, joka jossain valossa saattaa näkyä, kuvaan en oikein saanut taltioitua, mutta katso lähikuva. Todella hyvä arkimekko leggingsien kanssa!
Katso myös muut kohteet samaan pakettiin! Paljon samantyylisiä vaatteita mm. Bypias, Odd Molly, Made in Italy ja Wilhelmiina -liikkeistä. Kissatalous, vaatteet karvattomia ja pestyjä. Haku Nekalasta tai postitus toridiilinä.
hakusanoja:
pellavapaita
pellavapaitis
nappipaita
paitamekko
by pia's
pellava
pellavaa
tunika
mekko
maalaisromanttinen
kesämekko
syysmekko
romanttinen
boho
boheemi
40
42
38
luonnonkuitu
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.8.2025 klo 11.30 ・ Ilmoituksen tunnus: 29046703