Kuvagalleria
Ann Taylor silkkimekko (koko M/Pieni L)
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,65 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: M
Tyyppi: Arkimekko
Väri: Kirjava
Myydään laadukas ja kauniisti istuva Ann Taylor Petites -mekko, materiaali 100% silkkiä (vuori 100% asetaattia). Mekko on siisti ja vintage-henkinen, ja sen klassinen raidallinen kuosi tekee siitä ajattoman. Takana napitus ja pieni halkio helmassa.
Koko lapussa 12P, sopii parhaiten noin M-kokoiselle, mutta menee myös pienelle L:lle. Itselle (L-koko) hieman nafti.
Täydellinen yhdistettäväksi esimerkiksi nahkasaappaiden, trenssin tai neuleen kanssa – toimii arjessa ja juhlassa.
Nouto onnistuu / voin myös postittaa.
Katso myös muut ilmoitukseni 🌷
Hakusanat: Ann Taylor, silkki, mekko, designer, laadukas, juhlamekko, vintage, retro, Banana Republic, Massimo Dutti, Filippa K, Arket, syysmekko, syksy
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 22.8.2025 klo 13.57 ・ Ilmoituksen tunnus: 29156747