Kuvagalleria
Vauvan talvihaalari (Reima, koko 68/74)
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: 68
Merkki: Reima
Sukupuoli: Unisex
Väri: Musta
Myyn Reima-merkkisen vauvan talvihaalarin koossa 68/74. Kuosina muumikuosi. Haalarin saa vetoketjuilla lahkeille tai pussille, joten se on ihanteellinen ja lämmin vauvan nukkua. Edessä kahdet vetoketjut, jolloin haalarin saa isosti auki ja se helpottaa haalarin pukemista ja riisumista. Lahkeissa kuminauhalenksut, jotka yhä hyvässä, uutta vastaavassa kunnossa. Heijastavia yksityiskohtia. Tämä haalari on uuden veroinen, enkä keksinyt tässä moiteita. Ollut yhdellä lapsella käytössä vaunuissa hyvin lyhyen ajan.
*****
Ollaan savuton, lemmikitön ja siisti kotitalous.
Nouto Järvenpäästä sekä omien menojeni mukaan Keravalta, Vantaalta (Korso, Vallinoja) tai Tuusulasta (Rykmentinpuisto, Hyrylä, Mattila). Postitus onnistuu, postikulut ostajalle.
Katso myös muut ilmoitukseni: myynnissä mm. paljon vauvan ja taaperon vaatteita, jonkin verran miesten ja naisten vaatteita sekä jotain kodin käyttötavaraa. Yhdistän posteja.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 24.8.2025 klo 16.08 ・ Ilmoituksen tunnus: 29279831