Kuvagalleria
Tuoriniemi Forest neulepusero merinovillaa
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 7,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: L
Tyyppi: Neule
Väri: Kirjava
Uudenkarhea Tuoriniemen merinovillapaita, jota on käytetty kerran ja todettu se itselle liian pieneksi. Paitaa on säilytetty siististi kaapissa. Ei hajuja tms. Ehjä ja siisti, ihana merinovillapaita etsii uutta kotia. Todella laadukas villapaita.
https://www.tuoriniemi.fi/online-kauppa/kaislakerttu/forest-villapusero/?v=75778bf8fde7
Neuleen design Kaislakerttu Lehtovaara
Unisex-malli sopii sekä miehelle että naiselle.
Forest villapusero on valmistettu Suomessa, Liedossa. Materiaalina on mulesing vapaa 100% merinovilla.
Kuvion neulos antaa tuotteelle siistin ulkonäön. Sidos on rakennettu niin, että taakse ei jää irtonaisia lankalenkkejä. Puserolle antaa näyttävyyttä runsas värien käyttö, siinä on neulottuna 22 eriväristä lankaa
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 29.8.2025 klo 7.59 ・ Ilmoituksen tunnus: 29439685