Kuvagalleria
Reima tuohi toppahaalari 86
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 86
Merkki: Reima
Väri: Kirjava
Erittäin siisti, yhden lapsen viime talven käyttämä haalari. Polvet ja peppu loistokunnossa, samaten jalkalenksut. Ainoa havaitsemani kuluma on lahkeiden sisäreunoissa, kävelystä hanganneet toisiinsa? En ole pessyt, pyyhkinyt vain kostealla liat pois.
•Haalari on suunniteltu erityisesti taaperoille ja pienemmille lapsille talviulkoiluun.
Se on valmistettu tuulen- ja vedenpitävästä materiaalista, ja siinä on lämmin Fellex®-toppaus, joka on valmistettu kierrätetystä materiaalista.
Haalarin kriittiset saumat on teipattu vedenpitäviksi, ja siinä on irrotettava huppu sekä joustavat hihan- ja lahkeensuut.
Irrotettavat silikoniset jalkalenkit pitävät lahkeet paikoillaan, ja haalarin pinta hylkii vettä ja likaa.
Vettähylkivä pintakäsittely on vapaa PFAS-yhdisteistä.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 4.9.2025 klo 11.51 ・ Ilmoituksen tunnus: 29804386