Kuvagalleria
Clarins puhdistusvaahto UUSI
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Clarins Gentle Renewing Cleansing Mousse puhdistusvaahto 150 ml
Clarins Cleansers -puhdistustuotteet puhdistavat ihon hellästi ja tehokkaasti säilyttäen samalla ihon luonnollisen tasapainon ja suojan. Puhdistustuotteiden sisältämä moringa-uute taistelee saasteita vastaan ja poistaa tehokkaasti iholta ilman epäpuhtaudet. Luomulaatuiset kehtokatkero-uute ja sitruunamelissa-uute muodostavat Gentle Complex -yhdisteen, joka tekee Clarins-puhdistustuotteista hellävaraisia, ja lisäksi sillä on ihoa tasoittava ja pehmittävä vaikutus.
Clarins Gentle Renewing Cleansing Mousse on ihoa kirkastava puhdistusvaahto, joka puhdistaa ihon jättäen sen miellyttävän tuntuiseksi. Saippuaton koostumus sisältää luontaisesti vaahtoavaa suopayrttiä, joka puhdistaa ihon hellävaraisesti sitä kuivattamatta. Kaikille ihotyypeille.
Koko 150 ml. Avaamaton, muovisinetti kiinni.
Nouto Hyllykalliolta. Myös postitus mahdollista ilman ToriDiiliä ja postimaksu 8,90 euroa lisätään hintaan. Käytä silloin " Ota yhteyttä myyjään". Tai jos haluat ostaa useamman tuotteen kerralla. Käteismaksu tai mobilepay.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.9.2025 klo 11.00 ・ Ilmoituksen tunnus: 29849802