Kuvagalleria
Nahkaiset kengät (37) HYVÄT
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kengän koko: 37
Erittäin hyväkuntoiset, vähän käytetyt Tamaris -nahkaiset kävelykengät. Koko 37.
Kengät on puhdistettu pohjaa lukuunottamatta. Pohja pesty nahkasaippualla ja desinfioitu.
Nauhat laitoin valkopyykin mukaan koneeseen ja toisesta lähti muovinen nauhan"pää" irti, joten mukaan saa halutessaan uudet nauhat. Ne tosin eivät ole aivan valkoiset vaan pikemminkin luonnonvalkoiset. Sopivat mielestäni hyvin kenkiin.
Kaupat onnistuvat ostajan haluamalla tavalla joko Toridiilinä tai sopimalla maksu - sekä toimitustavasta viestillä.
Kodissamme ei tupakoida eikä meillä ole eläimiä (allergiakoti). Kenkiä voi halutessaan tulla sovittamaan jos vain paikka ja aikataulut osuvat yhteen! Ei ostopakkoa.
**********
Tervetuloa tutustumaan myös muihin myyntikohteisiini: https://www.tori.fi/profile?userId=1875009093
Kohteiden hakusanoja; #tamaris # tennarit #kävelykengät #nahkakengät #ecco #rils #hilfiger #gant #Zara #vagabond #liebeskindberlin #massimodutti #marcopolo #juhlamekko #kotelomekko #opetustaulu #antiikki #koulutaulu #pikeemekko #parttwo #zeze #purdey #danielhechter #kevättakki #syystakki #välikausitakki #ulsteri
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 7.9.2025 klo 11.54 ・ Ilmoituksen tunnus: 29950853